Jak nám můžete pomoci

V zásadě existují dva způsoby, jak nám můžete pomoci. Než se k nim dostaneme povím Vám něco o tom co děláme, nejsme totiž jen farmou pro zvířata co by jinak skončila na něčím stole.
Krom zachráněných zvířat (kozy, koně, lamy, ale i husy, slepice nebo prasátka), se věnujeme především pomoci zvířatům jako jsou morčata, potkani, osmáci, činčily a další v nalezení nových domovů. Nejedná se jen o tahle zvířata, ale tady máme největší úspěchy díky letitým kontaktům právě na chovatele a jak nám tedy můžete pomoci?

Finančně

Pokud chcete můžete nás podpořit menší nebo i větší finanční částkou. Určitě se zeptáte jak budou tyto prostředky využity. 
Nejčastěji a to přibližně z 80% je využijeme na krmení pro zvířátka. 10% pak jsou náklady na ubytování zvířat (klece, podestýlka a další drobnosti) a zbytek je pak využit na další rozvoj našeho zázemí (karanténa, ohrady a podobně). 
Pokud se tedy rozhodnete podpořit nás finančně můžete tak na tento vyhrazený účet: 1022585788/6100

Přímou akcí

Pokud si řeknete, že nám chcete pomoci a zároveň se více zapojit. Je tu pořád co dělat. Od takových banalit jako je vyčištění kurníku, až třeba po takové věci jako udělat pořádek na pastvě, opravit ohradu nebo třeba pomoci s elektroinstalací (koně a elektřina kopou 😉 ). 
Pokud se rozhodnete přijet, určitě nám dejte vědět předem, rádi Vás poznáme, ale je potřeba trošku věci plánovat. 

Nemusíte se nijak bát, že jednou nebo druhou možností se octnete nějak na druhé koleji. Každá pomoc je vítaná, každá pomoc je velice důležitá.